Ed.2016

CAMPIONII EDITIEI 2016  22-22aprilie 2016

CLASAMENT FINAL EDITIA 2016
2001 2002 2003 2006
1  AC GHE HAGI 1  ACS JUNIORUL BUC 1 AC GHE HAGI 1  >ACS JUNIORUL BUC.
2  EMPOLI 2  DINAMO BUC 2 DYNAMIC CRAIOVA 2  NEW STAR BUC
3  ACS JUNIORUL BUC 3  CS BACAU 3 ACS JUNIORUL BUC 3 AJAX NOUA GENERATIE
4  DINAMO BUC 4  DUNAV RUSE 4 CFR CLUJ 4 ATLETICO MADRID
GLOGHETER :
CEL MAI BUN JUCATOR:
CEL MAI BUN PORTAR

CAMPIONII EDITIEI 2016  16-18 aprilie 2016

CATEGORIA DE VARSTA 2004     1.ACSJUNIORUL 2014 BUC logo-acsjuniorul-80 !!!  BRAVO !!!

CATEGORIA DE VARSTA 2005     1.LUCEAFARUL CLUJ  !!!  BRAVO !!!

CATEGORIA DE VARSTA 2007    1.LUCEAFARUL CLUJ  !!!  BRAVO !!!

CATEGORIA DE VARSTA 2008     1.COLTEA BRASOV  !!!  BRAVO !!!

CLASAMENT FINAL EDITIA 2016  16-18 aprilie 2016
2004 2005 2007 2008
1 ACS JUNIORUL BUCURESTI 1 LUCEAFARUL CLUJ 1 LUCEAFARUL CLUJ 1 COLTEA BRASOV
2 DINAMO BUCURESTI 2 DINAMO BUCURESTI 2 COLTEA BRASOV 2 DINAMO BUCURESTI
3 ATELETICO MADRID 3 ATELETICO MADRID 3 STEAUA BUCURESTI 3 SPORT TEAM
GLOGHETER  : CIPRIAN POPESCU (ATL MADRID) NISTOR RAUL(LUCEAFARUL) CRISAN DENIS(LUCEAFARUL CJ) DRAGHICI ROBERT
CEL MAI BUN JUCATOR: MAZARACHE DAVID (ACS JUNIORUL VANAU ANDREI GOGONEA RAUL(COLTEA BV) DRAGHICI ROBERT
CEL MAI BUN PORTAR DINULESCU BOGDAN (ACS JUNIORUL) SEMEREAN DARIUS IVAN VLAD (STEAUA) CIOBANU GRICK

CUPA JUNIORULUI EUROBUSINESS 2016 si-a stabilit toti castigatorii anul acesta

A.C.S. JUNIORUL  GRUPA 2002 CASTIGA GRUPA LA CUPA JUNIORULUI 2016




A.C.S. JUNIORUL  GRUPA 2006 CASTIGA GRUPA LA CUPA JUNIORULUI 2016

Felicitari Campionilor :

Vizantini Sebi – Matei Afonso – Nenciu Liviu – Blidaru Andrei – Gheorghe Gabriel – Bivolaru Razvan  -Baban Eric – Gheorghe Robert – Panait Catalin – Ionita Mihai – Burlacu Andrei


A.C.S. JUNIORUL  GRUPA 2004 CASTIGA GRUPA LA CUPA JUNIORULUI 2016

juni-2004

Felicitari Campionilor :

Dinulescu Bogdan, Serban Andrei, Rajnita Adrian, Gheorghe Robert, Hancu Robert, Lucanu Florin, Dragomir Bogdan, Dumitru Matei, Gyorffy Andreas, Diaconescu David, Perikhanyan Gor, Coman Stefan, Marin Rares, Pietraru Dominic, Ionita Andrei, Ungureanu Lucas, Ion Stefan, antrenor Ion Cristian




CUPA JUNIORULUI EUROBUSINESS-BUFTEA APRILIE 2016 GRUPA 2004

ZIUA 1
ORA COD ECHIPA 1   ECHIPA 2   SCOR TEREN
10.30h J1 3A INTER GALAXY vs 4A A.S URZICENI  4-1 TEREN 1
10.30h J2 3C DACIA CHISINAU vs 4C LOKOMOTIVA BUC.  2-0 TEREN 2
11.30h J3 2B COLTEA BRASOV vs 3B S.C BARLAD  2-1 TEREN 1
11.30h J4 1C ACS JUNIORUL 2014 vs 2C DINAMIC CRAIOVA  6-1 TEREN 2
12.30h J5 1A COMSTAR VASLUI vs 2A ATLETICO MADRID  1-3 TEREN 1
13.30h J6 2C DINAMIC CRAIOVA vs 4C LOKOMOTIVA BUC.  3-0 TEREN 1
14.30h J7 1B DINAMO BUCURESTI vs 4B SPORT TEAM  3-2 TEREN 1
14.30h J8 1C ACS JUNIORUL 2014 vs 3C DACIA CHISINAU  1-0 TEREN 2
15.30h J9 1A COMSTAR VASLUI vs 3A INTER GALAXY  3-1 TEREN 1
15.30h J10 2A ATLETICO MADRID vs 4A A.S URZICENI  4-2 TEREN 2
16.30h J11 1B DINAMO BUCURESTI vs 3B S.C BARLAD  4-0 TEREN 1
16.30h J12 2B COLTEA BRASOV vs 4B SPORT TEAM  4-1 TEREN 2
ZIUA 2
ORA COD ECHIPA 1   ECHIPA 2   SCOR TEREN
9.00h J13 1A COMSTAR VASLUI vs 4A A.S URZICENI  7-0 TEREN 1
9.00h J14 2A ATLETICO MADRID vs 3A INTER GALAXY  3-1 TEREN 2
10.00h J15 1B DINAMO BUCURESTI vs 2B COLTEA BRASOV  4-0 TEREN 1
10.00h J16 3B S.C BARLAD vs 4B SPORT TEAM  1-3 TEREN 2
11.00h J17 1C ACS JUNIORUL 2014 vs 4C LOKOMOTIVA BUC.  7-0 TEREN 1
11.00h J18 2C DINAMIC CRAIOVA vs 3C DACIA CHISINAU  3-0
PAUZA
13.00h M1 LOC 4A AS URZICENI vs LOC 4C LOKOMOTIVA BUC  1-2 TEREN 1
13.00h M2 LOC 4B FC BARLAD vs ULT LOC 3 DACIA CHISINAU  1-4 TEREN 2
14.00h M3 AL 2-LEA LOC 3 INTER GALAXY vs ULRIMUL LOC 2 COLTEA BV  0-2 TEREN 1
14.00h M4 PRIMUL LOC 3 SPORT TEAM vs AL 2-LEA LOC 2 DINAMIC CRV  4-1 TEREN 2
SEMIFINALA
15.00h M5 LOC 1A ATLETICO MADRID vs LOC 1B DINAMO BUC.  3-4(0-0) TEREN 1
15.00h M6 LOC 1C ACS JUNIORUL 2014 vs C M B LOC 2 COMSTAR VASLUI  3-1(0-0) TEREN 2
NOTA: IN CAZUL IN CARE IN MECIUL 6 (M6)    SE VOR INTALNI 2 ECHIPE DIN ACEEASI GRUPA, IMPERECHEREA SEMIFINALELOR VA FI FACUTA ASTFEL: LOC 1A- CEL MAI BUN LOC 2-SEMIFINALA 1, LOC 1 B-LOC 1 C,SEMFINALA 2.
ZIUA 3
ORA COD ECHIPA 1   ECHIPA 2   SCOR TEREN
9.00h J20 PM1 AS URZICENI vs PM2 FC BARLAD  3-1(1-1) TEREN 1  – LOCURILE 11-12
9.00h J21 CM1 LOKOMOTIVA vs CM2 DACIA CHISINAU  1-0 TEREN 2  – LOCURILE 9-10
10.00h J22 PM3 COLTEA BV vs PM4 DINAMIC CRAIOVA  1-0 TEREN 1  – LOCURILE 5-6
   
FINALA MICA   —  locurile 3-4
11.00h J24 PM5 ATLETICO MADRID vs PM6 COMSTAR VASLUI  2-1 TEREN 1
FINALA MARE  — locurile 1-2
12.00h J25 CM5  ACS JUNIORUL BUCURESTI vs CM6 DINAMO BUC.  5-4 (1-1) TEREN 1

CUPA JUNIORULUI EUROBUSINESS-BUFTEA APRILIE 2016 GRUPA 2005

ZIUA 1
ORA COD ECHIPA 1   ECHIPA 2   SCOR TEREN
08.00h J1 2A PANDURII TG JIU vs 4A TINERE SPERANTE  3-2 TEREN 2
09.00h J2 1C  LUCEAFARUL CLUJ vs 2C LPS TG JIU  2-0 TEREN 1
09.00h J3 3C DACIA CHISINAU vs 4C STEAUA BUC.  2-2 TEREN 2
10.00h J4 1D ACADEMIA HAGI vs 2D ATELETICO MADRID  0-1 TEREN 1
10.00h J5 1B COMSTAR VASLUI vs 2B ACS JUNIORUL  3-2 TEREN 2
11.00h J6 3D FC BACAU vs 4D PETROLUL PLOIESTI  1-1 TEREN 1
11.00h J7 3B YOUNG STEAUA vs 4B SPARTAK PLEVEN  0-2 TEREN 2
12.00h J8 1C  LUCEAFARUL CLUJ vs 3C DACIA CHISINAU  5-0 TEREN 1
13.00h J9 3A FC BUIUCANI vs 4A TINERE SPERANTE  0-4 TEREN 1
14.00h J10 2D ATELETICO MADRID vs 4D PETROLUL PLOIESTI  1-0 TEREN 1
14.00.h J11 1B COMSTAR VASLUI vs 3B YOUNG STEAUA  6-1 TEREN 2
15.00h J12 1A DINAMO BUC. vs 2A PANDURII TG JIU  6-1 TEREN 1
15.00h J13 2B ACS JUNIORUL vs 4B SPARTAK PLEVEN  1-0 TEREN 2
16.00h J14 2C LPS TG JIU vs 4C STEAUA BUC.  1-0 TEREN 1
16.00h J15 1D ACADEMIA HAGI vs 3D FC BACAU  5-0 TEREN 2
17.00h J16 1A DINAMO BUC. vs 3A FC BUIUCANI  2-0 TEREN 1
ZIUA 2
ORA COD ECHIPA 1   ECHIPA 2   SCOR TEREN
09.30h J17 1A DINAMO BUC. vs 4A TINERE SPERANTE  5-1 TEREN 1
09.30h J18 2A PANDURII TG JIU vs 3A FC BUIUCANI  3-1 TEREN 2
10.30h J19 1B COMSTAR VASLUI vs 4B SPARTAK PLEVEN  0-0 TEREN 1
10.30h J20 2D ATELETICO MADRID vs 3D FC BACAU  0-2 TEREN 2
11.30h J21 1C  LUCEAFARUL CLUJ vs 4C STEAUA BUC.  8-0 TEREN 1
11.30h J22 2C LPS TG JIU vs 3C DACIA CHISINAU  1-2 TEREN 2
12.30h J23 1D ACADEMIA HAGI vs 4D PETROLUL PLOIESTI  1-1 TEREN 1
12.30h J24 2B ACS JUNIORUL vs 3B YOUNG STEAUA  4-1 TEREN 2
15.00h M1 LOC 4 GR.A FC BUIUCANI vs LOC 4 GR.B YOUNG STEAUA TEREN 1
15.00h M2 LOC 4 GR.C FC STEAUA vs L 4 GR.D PETROLUL PLOIESTI TEREN 2
16.00h M3 LOC 3 GR.A TINERE SPERANTE vs LOC 3 GR.B SPARTAK PLEVEV TEREN 1
16.00h M4 LOC 3 GR.C DACIA CHISINAU vs LOC 3 GR.D FC BACAU TEREN 2
17.00h M5 LOC 2 GR.A PANDURII TG JIU vs L 2 GR.B ACS JUNIORUL 2014 TEREN 1
17.00.h M6 LOC 2 GR.C LPS TG JIU vs LOC 2 GR.D ACADEMIA HAGI TEREN 2
18.00h M7 LOC 1 GR.A DINAMO BUC vs LOC 1 GR.B COMSTAR VASLUI TEREN 1
18.00h M8 L 1 GR.C LUCEAFARUL CLUJ vs L 1 GR.D ATLETICO MADRID TEREN 2
ZIUA 3
ORA COD ECHIPA 1   ECHIPA 2   SCOR TEREN
9.00h J20 PM1 FC BACAU vs PM2 FC STEAUA TEREN 1  – LOCURILE 15-16
9.00h J21 CM1 FC BUIUCANI vs CM2 PETROLUL PLOIESTI TEREN 2  – LOCURILE 13-14
10.00h J22 PM3 ATLETICO MADRID 2 vs PM4 YOUNG STEAUA TEREN 1  – LOCURILE 11-12
10.00h J23 CM3 SPARTAK PLEVEV vs CM4 LPS TG JIU  1-0 TEREN 2  – LOCURILE 9-10
11.00h J24 PM5 ACS JUNIORUL BUC. vs PM6 ACADEMIA HAGI  1-2 TEREN 1  – LOCURILE 7-8
11.00h J25 CM5 PANDURII TG JIU vs CM6 DACIA CHISINAU  0-6 TEREN 2 – LOCURILE 5-6
FINALA MICA — LOCURILE 3-4
12.00h J26 PM7 COMSTAR VASLUI vs PM8 ATLETICO MADRID  0-2
FINALA MARE   — LOCURILE 1-2
11.00h J27 CM7 LUCEAFARUL CLUJ vs CM8 DINAMO BUC  6-5(3-3) TEREN 1

CUPA JUNIORULUI EUROBUSINESS-BUFTEA APRILIE 2016 GRUPA 2007

ZIUA 1
ORA COD ECHIPA 1   ECHIPA 2   SCOR TEREN
08.50h J1 3B JUNIOR GALATI vs 4B NEW STAR BUCURESTI  1-2 MOGOSOAIA
09.40h J2 2C ATLETICO MADRID vs 4C SPORT TEAM  9-1 MOGOSOAIA
10.30h J3 1B STEAUA BUC. vs 2B PETROLUL PLOIESTI  2-0 MOGOSOAIA
11.20h J4 3C DUNAV RUSE vs 4C SPORT TEAM  9-0 MOGOSOAIA
12.10h J5 2B PETROLUL PLOIESTI vs 4B NEW STAR BUCURESTI  2-3 MOGOSOAIA
13.00h J6 1A ACS JUNIORUL vs 3A  FC BUIUCANI  2-5 MOGOSOAIA
13.50h J7 1C LUCEAFARUL CLUJ vs 3C DUNAV RUSE  4-2 MOGOSOAIA
14.40h J8 1A ACS JUNIORUL vs 2A COLTEA BRASOV  0-5 MOGOSOAIA
16.20h J9 2A COLTEA BRASOV vs 4A INTER GALAXY  6-1 MOGOSOAIA
17.10h J10 1C LUCEAFARUL CLUJ vs 2C ATLETICO MADRID  7-0 MOGOSOAIA
17.50h J11 1B STEAUA BUC. vs 3B JUNIOR GALATI  3-2 MOGOSOAIA
18.30h J12 3A  FC BUIUCANI vs 4A INTER GALAXY  5-2 MOGOSOAIA
ZIUA 2
ORA COD ECHIPA 1   ECHIPA 2   SCOR TEREN
08.00h J17 2A COLTEA BRASOV vs 3A  FC BUIUCANI  1-1 MOGOSOAIA
08.50h J18 1A ACS JUNIORUL vs 4A INTER GALAXY  1-0 MOGOSOAIA
09.40h J19 1B STEAUA BUC. vs 4B NEW STAR BUCURESTI  5-1 MOGOSOAIA
10.30h J20 1C LUCEAFARUL CLUJ vs 4C SPORT TEAM  18-2 MOGOSOAIA
11.20h J21 2B PETROLUL PLOIESTI vs 3B JUNIOR GALATI  0-2 MOGOSOAIA
12.10h J22 2C ATLETICO MADRID vs 3C DUNAV RUSE  1-6 MOGOSOAIA
13.00h PAUZA MOGOSOAIA
13.50h M1 LOC 4 GR.A INTER GALAXY vs L 4 GR.B PETROLUL PLOIESTI MOGOSOAIA
14.40h M2 LOC 4 GR.C SPORT TEAM vs ULT LOC 3 ACS JUNIORUL BUC. MOGOSOAIA
15.30h M3 2LEA L3 ATELETICO MADRID vs ULTIMUL LOC 2 JUNIOR GALATI MOGOSOAIA
16.20h M4 PRIMUL L 3 NEW STAR BUC. vs AL 2-LEA LOC 2 DUNAV RUSE MOGOSOAIA
17.10h M5 LOC 1 GR.A COLTEA BV vs LOC 1 GR.B STEAUA BUC MOGOSOAIA
18.00h M6 L 1 GR.C LUCEAFARUL CLUJ vs CEL MAI BUN L 2 FC BUIUCANI MOGOSOAIA
NOTA:  In cazul in care in meciul 6 (M6) se vor intalni 2 echipe din aceeasi grupa, cel mai bun loc 2 va juca cu locul 1 din grupa B,in prima semifinal, urmand ca in cea de a doua semifinala sa se intalneasca locul 1 din grupa  A si locul 1 din grupa C.
ZIUA 3
ORA COD ECHIPA 1   ECHIPA 2   SCOR TEREN
08.00h J20 PM1 INTER GALAXY vs PM2 SPORT TEAM MOGOSOAIA  – LOCURILE 11-12
9.00h J21 CM1 PETROLUL PLOIESTI vs CM2 ACS JUNIORUL BUC. MOGOSOAIA  – LOCURILE 9-10
10.00h J22 PM3 ATLETICO MADRID vs PM4 NEW STAR BUC. MOGOSOAIA – LOCURILE 7-8
10.00h J23 CM3 JUNIOR GALATI vs CM4 DUNAV RUSE MOGOSOAIA  – LOCURILE 5-6
FINALA MICA — LOCURILE 3-4
12.00h J26 PM5 FC BUIUCANI vs PM6 FC STEAUA MOGOSOAIA
FINALA MARE   — LOCURILE 1-2
11.00h J27 CM5 LUCEAFARUL CLUJ vs CM6 COLTEA BV MOGOSOAIA

CUPA JUNIORULUI EUROBUSINESS-BUFTEA APRILIE 2016 GRUPA 2008

ZIUA 1
ORA COD ECHIPA 1   ECHIPA 2   SCOR TEREN
08.00h J1 1A DINAMO BUC. ALB vs 3A  NEW STAR BUC.  7-0 TEREN 1
08.50h J3 1C ASA TG MURES vs 3C ATLETICO MADRID  2-4 TEREN 1
08.50h J4 1B COLTEA BRASOV vs 4B SPORT TEAM BUC.  4-4 TEREN 2
09.40h J5 2A FC BACAU vs 5A INTER GALAXY  6-2 TEREN 1
11.20h J6 3C ATLETICO MADRID vs 4C DINAMO BUC. ROSU  5-0 TEREN 1
11.20h J7 1B COLTEA BRASOV vs 3B DUMBRAVITA  4-0 TEREN 2
12.10h J8 2B OTELUL GALATI vs 5B ACS JUNIORUL 2014 ALB  7-0 TEREN 1
12.10h J9 1A DINAMO BUC. ALB vs 4A FC BUIUCANI  9-0 TEREN 2
13.00h J10 1C ASA TG MURES vs 5C GLORIA POPESTI LRD  0-2 TEREN 2
13.50h J11 5A INTER GALAXY vs 3A  NEW STAR BUC.  2-4 TEREN 2
14.40h J12 1A DINAMO BUC. ALB vs 2A FC BACAU  4-1 TEREN 1
14.40h J13 3B DUMBRAVITA vs 5B ACS JUNIORUL 2014 ALB  10-1 TEREN 2
15.30h J14 3A  NEW STAR BUC. vs 4A FC BUIUCANI  1-3 TEREN 1
15.30h J15 3C ATLETICO MADRID vs 5C GLORIA POPESTI LRD  5-1 TEREN 2
16.20h J16 2C ACS JUNIORUL 2014 BLUE vs 4C DINAMO BUC. ROSU  2-4 TEREN 1
16.20h J17 3B DUMBRAVITA vs 4B SPORT TEAM BUC.  2-6 TEREN 2
17.10h J18 2A FC BACAU vs 4A FC BUIUCANI  5-0 TEREN 1
18.00h J19 1C ASA TG MURES vs 4C DINAMO BUC. ROSU  1-2 TEREN 1
18.00h J20 2B OTELUL GALATI vs 4B SPORT TEAM BUC.  2-3 TEREN 2
18.40h J21 2C ACS JUNIORUL 2014 BLUE vs 5C GLORIA POPESTI LRD  6-1 TEREN 1
ZIUA 2
ORA COD ECHIPA 1   ECHIPA 2   SCOR TEREN
08.00h J22 4A FC BUIUCANI vs 5A INTER GALAXY  3-6 TEREN 1
08.00h J23 2A FC BACAU vs 3A  NEW STAR BUC.  3-0 TEREN 2
08.50h J24 1B COLTEA BRASOV vs 2B OTELUL GALATI  9-0 TEREN 1
08.50h J25 4B SPORT TEAM BUC. vs 5B ACS JUNIORUL 2014 ALB  13-1 TEREN 2
09.40h J26 1C ASA TG MURES vs 2C ACS JUNIORUL 2014 BLUE  0-6 TEREN 1
09.40h J27 4C DINAMO BUC. ROSU vs 5C GLORIA POPESTI LRD  2-0 TEREN 2
10.30h J28 1A DINAMO BUC. ALB vs 5A INTER GALAXY  7-0 TEREN 1
11.20h J29 2B OTELUL GALATI vs 3B DUMBRAVITA  0-2 TEREN 1
11.20h J30 1B COLTEA BRASOV vs 5B ACS JUNIORUL 2014 ALB  4-0 TEREN 2
12.10h J31 2C ACS JUNIORUL 2014 BLUE vs 3C ATLETICO MADRID  2-0 TEREN 2
13.30h X1 LOC 5 GR.A FC BUIUCANI vs LOC 5 GR.B ACS JUNIORUL ALB TEREN 1
13.30h M6 C M B LOC 4 GLORIA POPESTI vs ULTIMUL LOC 4 NEW STAR BUC. TEREN 2
14.20h M4 C M B LOC 3 DINAMO BUC ROSU vs AL 3LEA LOC2 ACS JUNIORUL BLUE TEREN 1
14.20h M5 AL 2-LEA LOC 4 OTELUL GALATI vs ULTIMUL LOC 3 INTER GALXY TEREN 2
15.30h M3 AL 2-LEA LOC 2 FC BACAU vs AL 2-LEA LOC 3 DUMBRAVITA TEREN 1
15.30h M2 LOC 1 GR.C ATLETICO MADRID vs C M B  LOC 2 COLTEA BV TEREN 2 – SEMIFINALA1
16.20h M1 LOC 1 GR.A DINAMO BUC ALB vs LOC 1 GR.B SPORT TEAM TEREN 1 – SEMIFINALA2
16.20h X2 LOC 5 GR.B ACS JUNIORUL ALB vs LOC 5 GR.C ASA TG MURES TEREN 2
ZIUA 3
ORA COD ECHIPA 1   ECHIPA 2   SCOR TEREN
08.00h J20 LOC 5 GR.A OTELUL GALATI vs LOC 5 GR.C NEW STAR BUC.  4-1 TEREN 1
09.00h J21 PM5 INTER GALAXY vs PM6 POPESTI LEORDENI  5-6(3-3) TEREN 1  – LOCURILE 11-12
09.00h J22 CM5 DINAMO BUC. vs CM6 FC BACAU  5-4(2-2) TEREN 2  – LOCURILE 9-10
10.00h J23 PM3 ACS JUNIORUL BUC. vs PM4 FC DUMBRAVITA  3-1 TEREN 2  – LOCURILE 7-8
12.00h J24 CM3 ASA TG MURES vs CM4 FC BUIUCANI TEREN 1  – LOCURILE 5-6
FINALA MICA — LOCURILE 3-4
11.00h J26 PM1 ATLETICO MADRID vs PM2 SPORT TEAM
FINALA MARE   — LOCURILE 1-2
12.00h J27 CM1 COLTEA BV vs CM2 DINAMO BUC.
GRUPA A
no. ECHIPA MT V E I GOLAVERAJ PUNCTE
1 ATLETICO MADRID 3 3 0 0  10-4 9p
2 COMSTAR VASLUI 3 2 0 1  11-4 6p
3 INTER GALAXY 3 1 0 2 6-7 3p
4 A.S. URZICENI 3 0 0 3  3-15 0p
GRUPA B
no. ECHIPA MT V E I GOLAVERAJ PUNCTE
1 DINAMO BUCURESTI 3 3 0 0  14-2 9p
2 COLTEA BRASOV 3 2 0 1  6-9 6p
3 SPORT TEAM 3 1 0 2  6-8 3p
4 S.C. BARLAD 3 0 0 3  2-9 0p
GRUPA C
no. ECHIPA MT V E I GOLAVERAJ PUNCTE
1 ACS JUNIORUL 2014 3 3 0 0 7-1 9p
2 DINAMIC CRAIOVA 3 2 0 1  7-6 6p
3 DACIA CHISINAU 3 1 0 2  2-4 3p
4 LOKOMOTIVA BUC. 3 0 0 3  0-12 0p

2005

GRUPA A
no. ECHIPA MT V E I GOLAVERAJ PUNCTE
1 DINAMO BUC. 3 2 0 0  13-2 9p
2 PANDURII TG JIU 3 2 0 1  7-9 6p
3 TINERE SPERANTE 3 1 0 2  7-8 3p
4 FC BUIUCANI 3 0 0 31  1-9 0p
GRUPA B
no. ECHIPA MT V E I GOLAVERAJ PUNCTE
1 COMSTAR VASLUI. 3 3 0 0  9-3 9p
2 ACS JUNIORUL 3 2 0 1 7-4 6p
3 SPARTAK PLEVEN 3 1 1 1  2-1 4p
4 YOUNG STEAUA 3 0 0 3  2-12 0p
GRUPA C
no. ECHIPA MT V E I GOLAVERAJ PUNCTE
1 LUCEAFARUL CLUJ 3 3 0 0  15-0 6p
2 DACIA CHISINAU 3 1 1 1 4-8 4p
3 LPS TG JIU 3 1 1 2 2-4 3p
4 STEAUA BUC. 3 0 1 2  2-11 1p
GRUPA D
no. ECHIPA MT V E I GOLAVERAJ PUNCTE
1 ATLETICO MADRID 3 2 0 10 2-2 6p
2 ACADEMIA HAGI 3 1 1 1  6-2 3p
4 FC BACAU 3 1 1 1  3-6 1p
3 PETROLUL PLOIESTI 3 0 1 1  2-3 1p

2007

GRUPA A
no. ECHIPA MT V E I GOLAVERAJ PUNCTE
1 COLTEA BRASOV 3 2 1 0  12-2 7p
2 FC BUIUCANI 3 2 1 0 11-5 7p
3 ACS JUNIORUL 2014 3 1 0 2  3-10 3p
4 INTER GALAXY 3 1 0 2  6-9 3p
GRUPA B
no. ECHIPA MT V E I GOLAVERAJ PUNCTE
1 STEAUA BUC. 3 3 0 0  10-3 9p
2 NEW STAR BUCURESTI 3 2 0 1  6-8 6p
3 JUNIOR GALATI 3 1 0 2 5-5 3p
4 PETROLUL PLOIESTI 3 0 0 3  2-7 0p
GRUPA C2
no. ECHIPA MT V E I GOLAVERAJ PUNCTE
1 LUCEAFARUL CLUJ 3 3 0 0  29-2 9p
2 DUNAV RUSE 2 2 0 1  17-5 6p
3 ATLETIC MADRID 2 1 0 2  10-14 3p
4 SPORT TEAM 2 0 0 3  1-36 0p

2008

GRUPA A
no. ECHIPA MT V E I GOLAVERAJ PUNCTE
1 DINAMO BUC. ALB 4 4 0 0  27-1 12p
2 FC BACAU 4 3 0 1  15-6 9p
3 INTER GALAXY 4 1 0 3  10-20 3p
4 NEW STAR BUC 4 1 0 3  5-15 3p
5 FC BUIUCANI 4 1 0 2  6-21 3p
GRUPA B
no. ECHIPA MT V E I GOLAVERAJ PUNCTE
1 SPORT TEAM BUC 4 3 1 0  22-8 10p
2 COLTEA BRASOV 4 3 1 0  21-4 10p
3 DUMBRAVITA 4 2 0 2 12-11 6p
4 OTELUL GALATI 4 1 0 3  9-14 3p
5 ACS JUNIORUL 2014 ALB 4 0 0 4  1-34 0p
GRUPA C
no. ECHIPA MT V E I GOLAVERAJ PUNCTE
1 ATLETICO MADRID 4 3 0 1  14-3 9p
2 ACS JUNIORUL 2014 BLUE 4 3 0 1  14-5 9p
3 DINAMO BUC ROSU 4 3 0 1  8-5 9p
4 GLORIA POPESTI LRD 4 1 0 3  4-13 3p
5 ASA TG MURES 4 0 0 4  3-14 0p
GRUPA 2001   20-22 aprilie 2016
Grupa A Grupa B
1  EMPOLI F.C. 1 ACADEMIA  HAGI
2  ACS  JUNIORUL 2014 2 DINAMO BUCURESTI
3 STEAUA BUC. 3 PETROLUL PLOIESTI
4 C.S.S. SLATINA 4 ACADEMIA  DANI COMAN
5 F.C. PITESTI 5 ACS JUNIORUL ROSU
GRUPA 2002   20-22 aprilie 2016  
Grupa A Grupa B
1 CS BACAU 1 DINAMO BUCURESTI
2 KISS BAIA MARE 2 JUNIORUL TURCOAZ
3 MARITSA PLOVDIV 3 PETROLUL PLOIESTI
4  ACS JUNIORUL 2014 4 DUNAV RUSE
5 F.C. BUIUCANI 5 CSS GIURGIU
GRUPA 2003   20-22 aprilie 2016
Grupa A Grupa B Grupa C
1 CFR CLUJ 1  ACS  JUNIORUL 2014 1 ACADEMIA  HAGI
2 DINAMIC CRAIOVA 2 LPS VASLUI 2 ATLETICO  MADRID
3 FC BUIUCANI 3 PETROLUL PLOIESTI 3 COLTEA BRASOV
4  CS INTER GALAXY 4 DACIA CHISINAU 4 MARITSA PLOVDIV
GRUPA 2004    16-18 aprilie 2016
Grupa A Grupa B Grupa C
1 COMSTAR VASLUI 1 DINAMO BUCURESTI 1 ACS JUNIORUL 2014
2 ATLETICO DE MADRID 2 COLTEA BRASOV 2 DYNAMIC CRAIOVA
3 INTERGALAXY 3 S.C. BARLAD 3 DACIA CHISINAU
4 A.S URZICENI 4 SPORT TEAM BUC. 4 LOKOMOTIVA BUC.
GRUPA 2005   16-18 aprilie 2016
Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
1 DINAMO BUC. 1 COMSTAR VASLUI 1 LUCEAFARUL CLUJ 1 ACADEMIA HAGI
2 PANDURII TG. JIU 2 ACS JUNIORUL 2 LPS TG JIU 2 ATLETICO MADRID
3 FC BUIUCANI 3 YOUNG STEAUA 3 DACIA CHISINAU 3 FC BACAU
4 TINERE SPERANTE 4 SPARTAK PLEVEN 4 STEAUA BUC. 4 PETROLUL ’95
GRUPA 2006   20-22 aprilie 2016
Grupa A Grupa B
1  ACS  JUNIORUL 2014 1 ACADEMIA HAGI
2  C.S. BACAU 2  ATLETICO MADRID
3  AJAX NOUA GENERATIE 3  F.C. BUIUCANI
4 PETROLUL PLOIESTI 4 NEW STAR
GRUPA 2007   16-18 aprilie 2016
Grupa A Grupa B Grupa C
1 ACS JUNIORUL 2014 1 STEAUA BUC 1 LUCEAFARUL CLUJ
2 COLTEA BRASOV 2 PETROLUL ’95 2 ATLETICO DE MADRID
3 FC BUIUCANI 3 JUNIOR GALATI 3 DUNAV RUSE
4 INTERGALAXY BUC 4 NEW STAR BUC 4 SPORT TEAM
GRUPA 2008   16-18 aprilie 2016
Grupa A Grupa B Grupa C
1 DINAMO BUC. ALB 1 COLTEA BRASOV 1 ASA TG MURES
2 FC BACAU 2 OTELUL GALATI 2 ACS JUNIORUL BLUE
3 NEW STAR BUC 3 FC DUMBRAVITA 3 ATLETICO DE MADRID
4 FC BUIUCANI 4 SPORT TEAM BUC 4 DINAMO BUC ROSU
5 INTERGALAXY BUC 5 ACS JUNIORUL ALB 5 GLORIA POPESTI LRD